ERÇELİK METAL TASARIM

Erçelik Metal Tasarım

Dubleks merdiven

Lazer korkuluk

omurgalı merdiven

Döner merdiven

krom korkuluk 

Tasarım metal ürünleri

Mimari tasarım merdivenleri

İç mekan metal ürünleri 

Erçelik Metal Tasarım Merdiven kurulduğundan bugüne verdiği hizmet ve tecrübeli personeli ile müşterilerinin her zaman memnuniyetini kazanmayı benimsemiştir. Teknolojiyi yakından takip ederek, tüm yenilikleri siz değerli müşterilerimize sunmak için çalışmaktayız. En kaliteli malzemeyi en iyi tasarımlarla buluşturarak müşterilerimizin isteklerine cevap vermek birinci ilkemizdir. Merkezi Denizli de   bulunan firmamız tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet vermektedir. Müşterilerimizi dinleyip taleplerini anlayarak kişiye özel tasarımlarımızla her mekana uygun, şık, fonksiyonel ve ergonomik ürünlerimizle, kalite ve uygun fiyatı bir arada tutan çözümler sunmaktayız. Dar mekanlarınızı daha kullanışlı hale getirmek için sizlerle birlikte isteğinize uygun şekilde merdivenler tasarlayıp üretim yapmaktayız.TÜM TÜRKİYE’YE HİZMET VERMEKTEYİZ.

ERÇELİK METAL TASARIM

TÜM HİZMETLERİMİZ

Omurgalı merdiven

Omurgalı merdiven

Bilgili ve deneyimli ustaların, el becerileri ile şekillendirmiş olduğu bu yapılar, hem çok estetik hem de kalite standarlarına uygun olarak üretilmektedir. Her malzeme sınıfının en kalitelisinden seçildiği takdirde çok uzun süreler boyunca eskimeden ya d

Lazer korkuluk

Lazer korkuluk

Lazer kesim metal korkuluk apartmanlarda en çok tercih edilen korkuluk sistemidir. Bunun en temel sebepleri hızlı kurulumu ve fiyat bakımından uygunluğudur. Yüksek metrajlı alanlarda kullanılmasının sebebi de budur. Lazer metal küpeşte sistemleri ara kayı

Ankastre Merdiven

Ankastre Merdiven

Ankastre basamak Ucu duvara gömülmüş olan ve duvar tarafından taşınan merdiven basamağıdır

Döner Merdiven

Döner Merdiven

Merkezdeki bir boru etrafında dönen, çelik taşıyıcılar ve üzerine tespit edilen ahşap basamaklardan oluşan merdivenlerdir.

Krom Korkuluk

Krom Korkuluk

Krom Korkuluk halk arasında 'paslanmaz' olarak tabir edilen metallerin ana hammaddesi çeliktir. Sert yapısından dolayı dış etkenlere daha fazla mukavemet gösterebilmekte bu sebeple özellikle dış mekan küpeşte ve korkuluk sistemlerinde tercih edilmektedir.

Dekoratif Raf

Dekoratif Raf

Dekoratif rafların dekorasyonda önemi arttıkça üreticiler de çeşit çeşit renk renk dekoratif raf modelleri üretmeye başladı. Milyonlarca çeşidi olan dekoratif raflardan mutlaka bir tanesi sizin hayallerinize uygundur.

Uçan Merdiven

Uçan Merdiven

Duvara saplamalı merdiven, uçan merdiven veya başka adıyla konsol merdivenler için merdiven montaj edilecek duvara 1 cm kalınlığında saç levha yerleştirilir. Bu tür merdivenlerde genellikle lamine temperli cam kullanılıyor.

RESİM GALERİSİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - -

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: ŞEVKET ERDAŞ

Telefon

: +90 (542) 729-8846

Fax

: +90 (542) 729-8846

Cep Telefonu

: +90 (542) 729-8846

Cep Telefonu 2

: +90 (542) 729-8846

Adres

: sümer mah 2508 sokak no 16 denizli merkezefendi

E-Mail

: ercelikmetal20@gmail.com

BİZE ULAŞIN

FİRMA KONUMU Tıkla Ara! Whatsapp Destek!