KASTAMONU İNŞAAT TADİLAT TAMİRAT ONARIM HİZMETİ

KASTAMONU İNŞAAT TADİLAT TAMİRAT ONARIM HİZMETİ

Geçmiş zamandan bu zamana kadar olan süreç doğrultusunda yaşamış olduğumuz ev, işyeri, ofisimiz gibi alanlarda değişiklikler yapmaktayız. Bu değişikliğin insanlar üzerinde olumlu etkisi olduğu ve mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürdüklerini görmekteyiz. Bir çok tadilat ve tamirat yapan firma olmasıyla birlikte önümüze birden çok seçenek çıkmaktadır. Yapmış olduğumuz yapıların seneler geçmesine rağmen aynı şekilde kullanılması ve müşteri memnuniyetinde artış olduğunu görmek bizler için daha değerli ve önemli bir hal kazanmıştır. Karar verme aşamasında dikkatli olmalıyız çünkü; kullanılan malzemelerin kalitesi, proje çizim ve takibi, usta ellerin olması gibi başlıca olan konularda yeterlilik göstermesi gerekmektedir. Yapılmış olan yapıları incelediğinizde farklılıkları rahatlıkla göre bileceksiniz. Kastamonu İnşaat tadilat tamirat onarım hizmetinin sizler için sunmuş olduğu hizmetler şöyledir; çatı onarım ve izolasyonu, boya badana, ısı yalıtımı ve izolasyon hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunulmaktadır. Çatı onarım ve izolasyonunda çatı aktarımı izolasyon hizmeti ve çatı tamiri gibi hizmetleri itina ile yapmaktayız. Kastamonu boya badana işlerinde insan sağlığına tehdit unsuru olmayan malzemeler kullanarak uygulamalar kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Kastamonu Isı yalıtımında son zamanlarda tercih edilen kışları sıcak yazları serin bir şekilde aileniz ile keyifli vakitler geçire bileceksiniz.

KASTAMONU İNŞAAT TADİLAT TAMİRAT ONARIM HİZMETİ

TÜM HİZMETLERİMİZ

PROJE ÇİZİM VE TAKİBİ

PROJE ÇİZİM VE TAKİBİ

İstenilen tadilat tamirat işlerinde fikirleriniz alınarak çizilen projeye uyma ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sağlıklı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

BOYA BADANA

BOYA BADANA

İnsan sağlığına zararlı maddeler içermeyen boya ve badana malzemelerinin kullanımı ve doğru kod boyalar ile hizmetimiz devam etmektedir.

ÇATI İZOLASYON

ÇATI İZOLASYON

Çatılarda kışları sıkça rastlanan sızmaların oluşması ile bir çok yöntem alınmıştır ancak sağlıklı ve dayanıklı olarak izolasyon yapıldığı takdirde önlemini almış oluruz.

RESİM GALERİSİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - KAPALIYIZ

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: KASTAMONU İNŞAAT TADİLAT TAMİRAT ONARIM HİZMETİ

Telefon

: +90 (000) 000-0000

Fax

: +90 (000) 000-0000

Cep Telefonu

: +90 (000) 000-0000

Cep Telefonu 2

: +90 (000) 000-0000

Adres

:

E-Mail

: .

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!