İSTANBUL FLORYA BESLENME & DİYET DANIŞMANLIĞI

iyetisyen Gökhan ÇELİK İzmir’de doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin Beslenme ve Diyetetik Bölümü‘nde tam burslu olarak tamamladı.

Eğitimi sırasında Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde ve Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi’nde poliklinik, endokrinokoloji, çocuk endokrinokoloji, hemodiyaliz, kardiyoloji, dahiliye servislerinde stajını gerçekleştirdi.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çocuk Endokrinokoloji Bölümünün gerçekleştirdiği Diyabetli Çocuklar Yaz Kampına öğrencilik hayatı boyunca 3 kez gönüllü olarak katılım sağladı. Meslek yaşamına başladıktan sonrasında da Gönüllü Diyetisyen olarak Diyabetli Çocuklar Yaz Kampına katılmaya devam etmektedir.

İzmir ve İstanbul’da birçok özel poliklinik ve beslenme ve diyet danışmanlığı merkezinde kilo kontrol departmanında staj
gerçekleştirerek gözlem ve uygulama yaptı.

Aktif olarak geçirdiği öğrenci hayatında ve meslek hayatında 80 ‘in üzerinde sempozyum ve kongreye katılmış olan Gökhan ÇELİK, halen kongre ve sempozyumlara katılmaya devam etmektedir. Birçok kongre ve eğitimin düzenleme ve bilim kurullarında görev almıştır ve almaya devam etmektedir.

Öğrenciliği sırasında üzerine yoğunlaştığı sporcu beslenmesi alanında donanım ve bilgi birikimini arttırmak adına birçok gözlem ve fırsat yapma fırsatı oldu.

Mezuniyet tezinde ilgi alanı olan sporcu beslenmesi üzerine gerçekleştirerek ‘’Sporcularda Kullanılan Ergojenik Destekler’’ konulu tezini tamamladı.

Diyetisyen Gökhan ÇELİK meslek hayatına kurmuş olduğu ‘’Florya Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’’ nde danışanlarına hizmet vermektedir.

İSTANBUL FLORYA BESLENME & DİYET DANIŞMANLIĞI

RESİM GALERİSİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: GÖKHAN ÇELİKLER

Telefon

: +90

Fax

: +90

Cep Telefonu

: +90 --

Cep Telefonu 2

: +90

Adres

: Basınköy Mah. Florya Cad. 21/2 Bakırköy

E-Mail

: --

BİZE ULAŞIN