HONAZ OTO LASTİK TAMİR BAKIM ONARIM

HONAZ OTO LASTİK TAMİR BAKIM ONARIM

Geçmişten günümüze teknolojinin gelişmesi ile teknolojinin sağlamış olduğu imkanlardan doğru bir şekilde yararlanmamız gerekmektedir. Seneler öncesine kadar araç lastiklerimizin bakım onarım ve tamirini yaptırmakta zorluk çekiyorduk. Günümüzde lastik tamiri yapan firmaların sayısı artmış olsa da sağlıklı bir şekilde hizmet verememektedirler. Bunun sebebi yeterli malzeme ile çalışılıyor olması, yeterli personele sahip olamamaları ve en önemlisi kaliteli malzeme kullanamıyor olmaları. Ucuz ve kalitesiz malzemeler kullanılarak aracımızın erken vakitte performans düşüklüğüne sebebiyet vermiş olurlar. Az rastlanmış olsa da Honaz oto jant ayarını çoğu araç kullananlar yaptırmışlardır ve araçlarını sağlıklı bir şekilde kullanamadıklarını duymaktayız. Bu konuda firmamızın sağlamış olduğu hizmet sağlıklı ve avantajlı fiyatlarıyla hizmetinize sunulmaktadır. Honaz oto lastik bakımının periyodik ve mevsimsel olarak düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Düzenli olarak lastik bakımı yapıldığı zaman aracınızdan yüksek performans sağlamış olur ve uzun yollarda daha keyifli bir sürüşe sahip olursunuz. Sağlıklı ve keyifli sürüş deneyimi yapmak istiyorsanız sizlere Honaz en yakın oto lastik tamircisi bakım onarım noktasına gidip oto lastiklerinizin muayenesini yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

HONAZ OTO LASTİK TAMİR BAKIM ONARIM

ÜRÜNLERİMİZ

TÜM HİZMETLERİMİZ

OTO LASTİK TAMİRİ

OTO LASTİK TAMİRİ

Araçlarınızın lastik tamirini sağlıklı bir şekilde profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Uygun fiyatlardan yararlanmak için sizleri firmamıza bekleriz.

OTO LASTİK BAKIMI

OTO LASTİK BAKIMI

Oto lastik bakımını siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz periyodik bakım cetveline göre sizleri bilgilendirip tam zamanlı oto lastik bakım hizmeti sunulmaktadır.

OTO LASTİK ONARIMI

OTO LASTİK ONARIMI

Onarım işlemini kısa süreli tutabilmek adına personel sayımızda ve yenilikler kullanılarak kısa süre içerisinde lastik onarımınızı gerçekleştirmekteyiz.

RESİM GALERİSİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - KAPALIYIZ

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: HONAZ OTO LASTİK TAMİR BAKIM ONARIM

Telefon

: +90 (000) 000-0000

Fax

: +90 (000) 000-0000

Cep Telefonu

: +90 (000) 000-0000

Cep Telefonu 2

: +90 (000) 000-0000

Adres

:

E-Mail

: .

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!