ADIYAMAN KOLİSPAK AMBALAJ

Uzun yıllardır faaliyette bulunduğumuz mukavva sektöründe müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasınde olan Kolispak Ambalaj, kurumsal kimliğinden, değerlerinden, misyon ve vizyonundan taviz vermeden Oluklu Mukavva Sektöründeki yerini kalıcılaştırmıştır. Müşteriliermizden aldığımız güçlü geri bildirimler ile makine parkurumuzu sürekli geliştirdik ve bir çok ürün çeşidimizi segmentimize ekledik.

Sayfamızdaki ürünler kısmından tüm ürünlerimize ulaşabilirsiniz…


İlkelerimiz; Doğruluk ve Güvenilirlik, Ekip Çalışması, Kaliteli ve Hızlı Hizmet, Tam Müşteri Memnuniyeti, Gelişme Açıklık, Değerlerden ödün vermemek


Misyon; Kurumsal kimliğimiz ve çalışanlarımız ile oluklu mukavva sektöründe en iyi hizmet veren şirket olmak ve ülke ekonomisi için var gücümüzle çalişmaktir.


Vizyon; Kolispak Ambalaj olarak müşterilerimize ürünlerimizi zamanında teslim eden, en iyi hizmeti sunan, rekabetçi fiyat avantajı sağlayan güvenli ve sürekli hizmeti sunmaktır.

Hizmet Üretiyoruz...

Kolispak Ambalaj'ın kurumsal değerlerinin temelini müşteri memnuiyeti oluşturur. Bu amaçla yola çıkan firmamız müşteri ilişkilerini en iyi seviyede tutmak için sürekli strateji planlamaları yapar.

Ürün siparişleriniz ve hizmetlerimizden yararlanmanız için lütfen aşağıdaki bilgileri inceleyiniz...

ADIYAMAN KOLİSPAK AMBALAJ

RESİM GALERİSİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: ÖMER DEDELER

Telefon

: +90

Fax

: +90

Cep Telefonu

: +90 --

Cep Telefonu 2

: +90

Adres

: MALTEPE MAH. DAVUTPAŞA CAD, KAZIM DİNÇOL SANAYİ SİTESİ 81/277C

E-Mail

: -

BİZE ULAŞIN